TALISMAN — SINU ISIKLIK ÕNNETOOJA!

Ämblikukujuline pross

Aksessuaare kantakse mitmel erineval põhjusel. Mõned soovivad aksessuaaride abil oma välimusele viimast lihvi anda ja mõned kannavad teatud kujuga aksessuaare, sest usuvad nende positiivsele mõjule inimesele endale. Mõlemal juhul annavad need hoolikalt valitud aksessuaarid kandjale enesekindlust ja julgust juurde.

Talisman ehk õnnetooja on kindlasti üks neist aksessuaaridest, mis annab nii mõnelegi jõudu ja enesekindlust juurde. Loomulikult ei pea talisman olema ilmtingimata üks aksessuaar. Talismaniks võib olla igasugune ese, millel on eriline tähendus ning mis tekitab selle omanikule positiivseid tundeid. Olgu see siis ämblikukujuline ehe, mis on juba mütoloogiast tuntud kui õnnetooja, või siis näiteks südamekujuline kivi sümboliseerimaks sõprust ja armastust.

Õnnetoojaks võib isegi olla mingi konkreetne värv, mida kandes tundub, et justkui kõik õnnestuks ning sujuks lihtsamalt kui tavaliselt. Ükskõik milline Su talisman ka ei oleks, tähtis on see, et Sa tunneks sellest rõõmu. Talismanid sobivad ideaalselt ka kingituseks. Miks mitte kinkida oma lähedasele üks tore õnnetooja näitamaks, et hoolid temast ning soovid talle ainult kõike kõige paremat.