KUIDAS KASUTADA KRUNNITÄIDIST?

Krunnitäidis. Kuidas paigaldada krunnitäidist?

Üks väga vahvatest abimeestest soengute tegemisel on krunnitäidis. Olgu siis tegemist igapäevase soengu või hoopis piduliku soenguga, krunnitäidisest on mõlemal juhul suur abi. Eriti hästi sobib krunnitäidis neile, kellel on lühemad ja õhukesed juuksed. Pärast krunnitäidise paigaldamist jääb mulje nagu oleksid juuksed paksemad ja kohevamad.

Seejärel on soengut võimalik kaunistada ilusate juuksenõeladega või näiteks säravate pärlitega. Siin on küsimus ainult Sinu fantaasias. Kaunistamisel on kõik lubatud.

Osta või ise meisterdada?

Mis puutub krunnitäidisesse, siis loomulikult ei pea seda poest ostma, vaid selle võib lihtsa vaevaga ka ise meisterdada. Kõige lihtsam on selle valmistamiseks kasutada tavalist sokki. See peaks olema tugevast elastsest materjalist ning soki värv peaks olema sarnane Sinu juuste värviga. Siis ei ole pärast tõesti näha, kas tegemist on ostetud või isemeisterdatud krunnitäidisega. Krunnitäidise suurus sõltub materjali paksusest ning suurusest. Kui soovid väiksemat krunnitäidist, siis pead meisterdamiseks võtma õhukesema soki ning vastupidisel juhul peaksid kasutusele võtma hästi paksust materjalist soki. Lõika sokil alumine ots ära ning rulli sokk krunnitäidiseks. Isetehtud krunnitäidise paigaldamine toimub täpselt samamoodi nagu ka ostetud krunnitäidise paigaldamine.

Kuidas paigaldada?

Kõigile neile, kes pole veel seda toredat abivahendit kasutanud, panime kokku väikese õpetuse, kuidas krunnitäidist paigaldada.

Krunnitäidis2016

 

Tagasi pealehele