UUS HOOAEG PÄIKESE JA VAHVATE AKSESSUAARIDEGA!

Kui päevad on jälle pikemad, külm ilm hakkab tasapisi taanduma ning esimesed päiksekiired paitavad Su nägu, on viimane aeg haarata kevad-suviste aksessuaaride järele.

Päikeseprillid

Päikseliste ilmade ajal on üheks lahutamatuks kaaslaseks päikeseprillid. Tegemist ei ole mitte ainult praktiliste, vaid ka äärmiselt moodsate ja vahvate aksessuaaridega. Nii nagu alati pakume igal hooajal uusi ja moekaid päikeseprille. Kui oled ebakindel ning ei oska sobivaid päikeseprille valida, siis viska pilk peale soovitustele, mida juba eelmistel hooaegadel oleme jaganud. Kuidas valida päikeseprille, mis Sinu näokujuga sobivad? Kuidas valitud prille hooldada? Nendele ja paljudele teistele küsimustele leiad vastused siit.

Pastelsed toonid

Kindlasti ei ole kellelegi üllatuseks see, et pastelsed ja heledad toonid on nagu kevadekuulutajad ning nendeta ei kujuta keegi meist kevad-suve hooaega ette. Tagasihoidlik pastelne kaelaehe ning sinna juurde sobivad kõrvarõngad sobivad pea iga garderoobi juurde ning mõjuvad uskumatult elegantselt.

Erksad värvikombinatsioonid

Kevad toob peale pastelsete toonide endaga kaasa ka erksad värvikombinatsioonid. Silmapaistvates värvides aksessuaaride kombineerimine kevad-suvise riietusega loob hea tuju ning tõstab Sind tähelepanu keskmesse. Julgeid toone kandes võid kindel olla, et Sa ei jää märkamatuks.

Sallid ja rätikud

Teatavasti peidab enamus meist oma paksud joped ja mantlid esimesel võimalusel kappi ning on valmis need sealt alles sügisel jälle välja tooma. Kuid me ju teame, et kevad on salakaval ja et ka suvel võib õhtul jalutades tulla vajadus soojema riietuse järele. Just siis on sallid ja rätikud üheks tänuväärseks abimeheks. Nad mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid on ka ääretult moekad ning neid on hea ja lihtne kevad-suvise garderoobiga kombineerida.