KASUTUSTINGIMUSED JA PRIVAATSUS

Nordix Expert OÜ
H&A Accessories
Võidu 53-58
44313 Rakvere
EESTI

Telefon: +372 55 44 023
Elektronpost: Kirjuta meile!
Koduleht: www.ha-accessories.com

Äriregistri number: 10692849

KMRK: EE100664757

Autoriõigused: ha-accessories.com veebilehe sisu on kaitstud autoriõigustega ja kuulub ettevõttele Nordix Expert OÜ. Veebilehel olevate piltide ja tekstide kasutamine on lubatud ainult Nordix Expert OÜ kirjalikul loal. Ilma Nordix Expert OÜ eelneva kirjaliku loata ei tohi selle veebilehe sisu mitte mingil eesmärgil osaliselt ega tervikuna paljundada, muuta, edastada, litsentseerida ega avaldada, välja arvatud vaatamise eesmärgil.

Lingid: Ha-accessories.com veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehekülgedele, mis ei allu meie kontrollile. Me ei nõustu vastutama privaatsuse kaitse eest nendel veebilehekülgedel, samuti nende sisu eest. H&A Accessories pakub neid linke, et aidata oma külastajatel leida rohkem teavet konkreetsete teemade ning meie koostööpartnerite kohta.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus:

www.ha-accessories.com lehekülastuste ja kontaktvormi kasutamisel saadud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele isikutele. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgneval viisil:

  • Kontaktandmete (sh teie nimi, e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel (nt. kasutades kontaktvormi).

Nordix Expert OÜ ei kasuta kodulehe kaudu saadud kontaktandmeid soovimatute kirjade ega informatsiooni saatmiseks. Kogume, töötleme ja kasutame kontaktivormide kaudu edastatud teavet ainult teie konkreetse taotluse menetlemiseks.

 

Tagasi pealehele